Compass

STYL

INNOWACJA

JEST NATURALNYM INSTYNKTEM

Jeep® Compass podąża za Twoim instynktem. Dzięki zaawansowanym, innowacyjnym rozwiązaniom, gwarantującym bezpieczeństwo i kontrolę w całkiem nowym wymiarze, kompaktowy SUV jest już gotowy na podbój dróg. Teraz wyposażyliśmy go w szereg zaawansowanych systemów wspomagania jazdy (ADAS) najnowszej generacji. Najnowocześniejsze technologie multimedialne. Jeszcze więcej miejsca w środku i możliwości. Dzięki nowemu Jeepowi Compassowi każdy dzień to szansa na nową przygodę. W mieście i poza nim. Aby zdobyć pozycję marki oferującej najbardziej zielone” SUV-y, Jeep® podejmuje nowe wyzwania w zakresie mobilności, wprowadzając do swojej linii pojazdów napęd elektryczny, dzięki czemu jazda Jeepem staje się jeszcze bardziej ekscytująca i przyjazna dla środowiska.

Compass

PRZYSZŁOŚĆ
JEST JUŻ
RZECZYWISTOŚCIĄ

Nowy Jeep® Compass oferuje zaawansowane technologicznie rozwiązania hybrydowe w zakresie mobilności: połączenie silnika spalinowego z silnikiem elektrycznym jeszcze bardziej poprawia osiągi, gwarantując jeszcze lepszy komfort jazdy, obniżone koszty eksploatacji i niższy poziom emisji CO2 w porównaniu z pojazdami wykorzystującymi energię cieplną. Wszystko po to, aby zapewnić klientowi możliwość korzystania z najlepszego SUV-a stworzonego przez Jeepa.

NOWY JEEP® COMPASS e-HYBRID

POWIEW

NOWEJ ENERGII

Compass

Mniejsze zużycie paliwa, niższa emisja spalin, większa wydajność. Nowy Jeep® Compass e-Hybrid oferuje odpowiedzialną, przyjazną dla środowiska mobilność, podkreślając ideę wolności marki Jeep®.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MOC

EWOLUUJE

W 4Xe

JEEP® COMPASS 4xe PLUG-IN HYBRID

Compass

Jest bardziej wydajny, mocniejszy i daje większą przyjemność z jazdy. Oblicze nowego Jeepa Compassa zmieniło się, tak by sprostać wyzwaniom ciągle ewoluującego pojęcia mobilności. Jednak wartości, którym hołduje – wolność i styl – pozostają niezmienne. System 4xe to doskonała równowaga pomiędzy osiągami, mocą elektryczności i zużyciem paliwa oraz czasem ładowania. Połączenie silnika spalinowego z silnikiem elektrycznym oznacza znakomite parametry jazdy dzięki usprawnionemu napędowi 4x4 z obniżonymi emisjami oraz lepszą wydajność w mieście.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WNĘTRZE

W NOWYM WYMIARZE

Jeszcze więcej przyjemności z jazdy. Jeep® Compass zachwyca kompaktowym wnętrzem w nowej odsłonie. Zaczynamy od deski rozdzielczej o wyraźnych poziomych liniach, a następnie uwagę przyciąga panel wskaźników i centralnie umiejscowiony szeroki wyświetlacz. Tunel centralny zyskał nowy wygląd i dodatkowe miejsce do przechowywania, w którym zmieszczą się wszystkie podręczne drobiazgi. Każdy element został pieczołowicie zaprojektowany, tak by zachwycać stylem i najwyższą jakością wykonania: eleganckie połączenie materiałów, wyrafinowane wykończenia, ekstremalnie smukłe wloty powietrza, które idealnie wpasowują się w stylistykę wnętrza.

Cyfrowy wyświetlacz TFT ułatwi każdą aktualizację pojazdu i zapewni łatwy dostęp do statusu jazdy, co uczyni ją znacznie prostszą. Dzięki trzem przyciskom do sterowania układem napędowym i akumulatorem oraz nowemu układowi portów USB, używanie tych funkcji stanie się jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne. Dlatego możesz bez problemu jechać dalej, w idealnej symbiozie z wybraną przez Ciebie trasą.

Compass

STYL

PRZESTRZEŃ

EWOLUUJE

W KOMFORT

Każdy, nawet najmniejszy element nowego Jeepa Compassa zaprojektowano z myślą o wygodzie i funkcjonalności, gwarantując niespotykaną dotąd przyjemność z jazdy. Przestrzeń w kabinie została podporządkowana ergonomii i komfortowi. Dwuczęściowy panoramiczny dach* pozwala poczuć radość i swobodę jazdy jak na otwartej przestrzeni. Wygodne fotele doskonale komponują się z precyzyjnymi detalami wnętrza. Przestrzeń jest bardziej funkcjonalna dzięki dużej ilości miejsca na nogi z tyłu oraz pojemnemu i praktycznemu bagażnikowi.

* Wyposażenie opcjonalne

Compass

Konfiguruj teraz
Nowy Jeep® Compass

ŁĄCZNOŚĆ

ŁĄCZNOŚĆ

EWOLUUJE

W INTERAKCJĘ

Myśli generują potrzeby. A potrzeby wymagają rozwiązań. Łączność w Jeepie Compassie została zaprojektowana z myślą o zaspokajaniu Twoich potrzeb i wpasowaniu się w Twój świat. Możesz swobodnie prowadzić auto, a jednocześnie przez całą trasę masz zapewnioną bezpieczną łączność.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Compass

POŁĄCZONY

Z WCIĄGAJĄCYMI

DOŚWIADCZENIAMI

AMAZON ALEXA
Wystarczy wydać polecenie głosowe
w samochodzie za pomocą
Alexa Voice Service**, a system
natychmiast spełni każde Twoje żądanie.
100% POŁĄCZENIE 4G
Możesz podłączyć do 8 urządzeń,
aby swobodnie surfować po sieci,
oglądać filmy i słuchać muzyki w
streamingu oraz korzystać z Amazon Alexa Voice
Service** podczas jazdy itp.
NAWIGACJA TOM TOM
Interaktywne mapy 3D, szybkie intuicyjne wyszukiwanie,
natychmiastowe planowanie trasy, aktualne informacje o ruchu drogowym
i ostrzeżenia o fotoradarach, ceny paliwa i informacje o pogodzie.

Jeep® Compass został wyposażony w system multimedialny Uconnect™ piątej generacji, dostępny z ekranem dotykowym w rozdzielczości Full HD (1920x1200), o przekątnej do 10,1 cala. Łączność bezprzewodowa umożliwia bezproblemowe podłączenie kompatybilnego smartfona z obsługą Apple CarPlay i integracją z Android Auto™, zapewniając łatwy dostęp podczas jazdy do wszystkich funkcji smartfona oraz ulubionych aplikacji multimedialnych oraz do nawigacji i komunikacji, ograniczając do minimum czynniki rozpraszające uwagę*.

Wyświetlaj wskazówki dotyczące trasy, nawiązuj połączenia, otrzymuj wiadomości, odtwarzaj ulubioną muzykę, audiobooki czy podcasty, nie odwracając uwagi od drogi. Najnowsza usługa konfiguracji hotspota 4G Wi-Fi pozwala indywidualnie dopasować interfejs i gwarantuje stały dostęp do sieci. Wystarczy przesunąć palcem, aby wybrać odpowiednią aplikację lub pozycję z menu albo skorzystać z funkcji Przesuń i upuść, by przejść bezpośrednio do wybranej sekcji.

Aplikacja Apple CarPlay zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji iPhone’a, z których można bezpiecznie korzystać podczas jazdy, od sterowania głosem Siri, po kontakty, aplikacje do obsługi wiadomości, listy odtwarzania i inne. Inteligentniejszy, bezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone’a bez odrywania rąk od kierownicy.

Android Auto™ zapewniając łatwy dostęp podczas jazdy do wszystkich funkcji smartfona oraz ulubionych aplikacji multimedialnych oraz do nawigacji i komunikacji, ograniczając do minimum czynniki rozpraszające uwagę*.

* Aby korzystać z funkcji Android Auto na ekranie samochodu, konieczne jest posiadanie smartfona z systemem Android w wersji 6.0 lub wyższej, z aktywnym pakietem danych komórkowych oraz zainstalowanie aplikacji Android Auto.
Google, Android Auto, YouTube Music oraz inne powiązane znaki są znakami towarowymi Google LLC.
Funkcja Android Auto nie jest dostępna we wszystkich regionach i wersjach językowych. Wejdź na stronę https://www.android.com/auto/, aby sprawdzić dostępność dla wybranego kraju i języka.

Czerp nieograniczoną radość z jazdy dzięki technologii Tom Tom®: najnowocześniejszy system nawigacji z interaktywnymi trójwymiarowymi mapami, błyskawiczne i intuicyjne wyniki wyszukiwania, szybkie planowanie trasy i przewidywanie czasu dojazdu, aktualne informacje o ruchu drogowym i powiadomienia o fotoradarach, informacje o pogodzie. Dzięki integracji z aplikacją Amazon Alexa każda podróż stanie się jeszcze bardziej intuicyjna: wystarczy wydać polecenie głosowe za pomocą znajdującej się w samochodzie funkcji Alexa Voice Service**, a system natychmiast spełni każde Twoje żądanie.

**Dostępne tylko z systemem Uconnect 10,1” Nav. System Uconnect 10,1” Nav jest standardem w wersjach Upland, S i Trailhawk oraz opcją w wersjach Longitude, Night Eagle i Limited.

KOMPLEKSOWA

WIZJA WNĘTRZA

Każdy, nawet najmniejszy element nowego Jeepa Compassa zaprojektowano z myślą o wygodzie i funkcjonalności, gwarantując niespotykaną dotąd przyjemność z jazdy.

Compass

ELEKTRYCZNIE OTWIERANA KLAPA BAGAŻNIKA

Wystarczy wsunąć stopę pod tylny zderzak, a klapa bagażnika automatycznie się otworzy i zamknie. Dzięki temu Ty masz wolne ręce.

Compass

BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA

Półkę do ładowania bezprzewodowego umieszczono w tunelu centralnym, dzięki czemu z łatwością doładujesz swój smartfon podczas jazdy.

Compass

KAMERA 360°

System kamer z widokiem 360° pozwala zyskać pełną kontrolę nad tym, co dzieje się wokół pojazdu, dzięki czemu bez problemu wykonasz wszystkie manewry, zwłaszcza podczas parkowania.

SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

NOWE OBLICZE

DŹWIĘKU

Czysty dźwięk bez żadnych ograniczeń. Twój Jeep® Compass zapewnia zupełnie nowy wymiar dźwięku. Ma się czym pochwalić – system audio Alpine Premium o mocy 506 W składa się z 9 głośników, wzmacniacza i subwoofera. Gdziekolwiek pojedziesz, wpraw swój świat i otoczenie w ruch zgodny z Twoim poczuciem rytmu i pasją. I pozwól, by ten dźwięk, dostrojony do Twojego stylu życia, zabrał Cię jeszcze dalej.

Dostępny w opcji w zależności od wersji.

Compass Compass
Compass Compass

BEZPIECZEŃSTWO

KONTROLA

EWOLUUJE

W BEZPIECZEŃSTWO

Wymagające drogi, niespodziewane przeszkody, nieoczekiwane scenariusze. Cokolwiek się dzieje, poziom bezpieczeństwa zawsze zależy od poziomu kontroli. Prowadząc nowego Jeepa Compassa, jedziesz bezpiecznie i bezproblemowo dzięki ponad 70 aktywnym i pasywnym systemom bezpieczeństwa, w tym systemowi ostrzegania przed kolizją z przodu FCW+ oraz asystentowi pasa ruchu LDW+ (w standardzie we wszystkich wersjach). One ustrzegą Cię przed potencjalnymi zagrożeniami na drodze, gdziekolwiek wyruszysz.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SILNIKI

RUCH

EWOLUUJE

W PRZYJEMNOŚĆ

TECHNOLOGIA SILNIK SPALINOWY
RODZAJ PALIWA: DIESEL
MOC SILNIKA (KM) 130
MAX. MOMENT OBROTOWY ICE (NM) 320
MAX. MOMENT OBROTOWY E-MOTOR (NM) -
TRAKCJA Napęd na przednie koła
EMISJA CO2 (G/KM) MIESZANE 135-139
ZUŻYCIE PALIWA (L/100 KM WLTP MIESZANE) 5.2-5.3
SKRZYNIA BIEGÓW Manualna, 6-biegowa
TECHNOLOGIA SILNIK SPALINOWY
RODZAJ PALIWA: BENZYNA
MOC SILNIKA (KM) 130
MAX. MOMENT OBROTOWY ICE (NM) 270
MAX. MOMENT OBROTOWY E-MOTOR (NM) -
TRAKCJA Napęd na przednie koła
EMISJA CO2 (G/KM) MIESZANE 152-159
ZUŻYCIE PALIWA (L/100 KM WLTP MIESZANE) 6.6-7.0
SKRZYNIA BIEGÓW Manualna, 6-biegowa
TECHNOLOGIA e-HYBRID
RODZAJ PALIWA: e-HYBRID
MOC SILNIKA (KM) 130
MAX. MOMENT OBROTOWY ICE (NM) 240
MAX. MOMENT OBROTOWY E-MOTOR (NM) 55 (Odpowiada 135 nm na wejściu skrzyni biegów)
TRAKCJA Napęd na przednie koła
EMISJA CO2 (G/KM) MIESZANE 128-136
ZUŻYCIE PALIWA (L/100 KM WLTP MIESZANE) 5.6-6.0
SKRZYNIA BIEGÓW DCT, 7-biegowa
TECHNOLOGIA PLUG-IN HYBRID
RODZAJ PALIWA: PLUG-IN HYBRID
MOC SILNIKA (KM) 190
MAX. MOMENT OBROTOWY ICE (NM) 270
MAX. MOMENT OBROTOWY E-MOTOR (NM) 250
TRAKCJA ALL WHEEL DRIVE
EMISJA CO2 (G/KM) MIESZANE 44-46
ZUŻYCIE PALIWA (L/100 KM WLTP MIESZANE) 1.9-2.0
SKRZYNIA BIEGÓW Automatyczna, 6-biegowa
TECHNOLOGIA PLUG-IN HYBRID
RODZAJ PALIWA: PLUG-IN HYBRID
MOC SILNIKA (KM) 240
MAX. MOMENT OBROTOWY ICE (NM) 270
MAX. MOMENT OBROTOWY E-MOTOR (NM) 250
TRAKCJA ALL WHEEL DRIVE
EMISJA CO2 (G/KM) MIESZANE 44-47
ZUŻYCIE PALIWA (L/100 KM WLTP MIESZANE) 1.9-2.0
SKRZYNIA BIEGÓW Automatyczna, 6-biegowa
Compass

Zarezerwuj teraz swoją jazdę próbną.

NOWY JEEP® COMPASS

UPLAND

EDYCJA SPECJALNA

Compass

Nowe, przyjazne dla środowiska materiały na zewnątrz i w środku. Nowy ekskluzywny lakier. Emisja dwutlenku węgla podczas produkcji niższa o 40%. Podsufitka z materiału uzyskanego z recyklingu. Obicia drzwi i deski rozdzielczej z tkaniny Seaqual z dodatkiem przędzy z recyklingu. Nowy Jeep® Compass Upland, dostępny zarówno z nowatorskim układem napędowym e-Hybrid, jak i PHEV, o mocy od 130 KM do 240 KM, to edycja specjalna odzwierciedlająca zaangażowanie Jeepa w tworzenie nowych modeli, które są jeszcze bardziej zrównoważone i przyjazne dla środowiska, w drodze do uzyskania miana najbardziej „zielonej” marki samochodów SUV.

Wyposażenie wersji Limited, plus:
WNĘTRZE
 • Tapicerka z tkaniny Seaqual/winylowa z kontrastującymi szwami
 • Ekskluzywna podsufitka i maty podłogowe z materiału z recyklingu
 • Deska rozdzielcza w kolorze MetaKrome Bronze
NADWOZIE
 • 18” aluminiowe obręcze kół Gloss Black
 • Brązowe wykończenia elementów nadwozia
 • Dedykowane naklejki oraz naklejka na maskę silnika
 • Czarny dach
 • Nowy kolor nadwozia Matter Azur
TECHNOLOGIA
 • System multimedialny Uconnect™ 10,1” (z nawigacją)
 • System rozpoznawania znaków drogowych
 • Asystent jazdy na autostradzie
 • Kabel do ładowania Mode 3 (tylko 4xe)

NOWY JEEP® COMPASS

NIGHT EAGLE

EDYCJA SPECJALNA

Compass Compass Compass

Czarne błyszczące akcenty wewnętrzne i zewnętrzne. 18-calowe aluminiowe obręcze kół. Reflektory Full LED, przednie i tylne czujniki parkowania, bezprzewodowe ładowanie i funkcje łączności. Nowy Jeep® Compass Night Eagle jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą mieć SUV-a z charakterem, w wyrazistym stylu i zaawansowanego technologicznie.

Wyposażenie wersji Longitude, plus:
WNĘTRZE
 • Fotele z tkaniny i winylu z 2-stopniową regulacją odcinka lędźwiowego
 • Tylne lusterko fotochromatyczne
 • Bezprzewodowa ładowarka
 • Porty USB w drugim rzędzie siedzeń
 • Bezkluczykowy system Enter‘N Go
 • Wykończenia w kolorze Piano Black
NADWOZIE
 • 18” aluminiowe obręcze kół
 • Wykończenie elementów nadwozia Gloss Black
 • Ciemne szyby w części tylnej
 • Czarne relingi dachowe

Odważ się być inny dzięki autentycznym akcesoriom Jeep® „powered by Mopar®”.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wartości emisji CO2 i zużycia paliwa zdefiniowano na podstawie oficjalnych testów przeprowadzonych zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia UE, obowiązującymi w momencie homologacji pojazdu. W szczególności podane wartości określono na podstawie procedury testowania WLTP. Wartości emisji CO2 i zużycia paliwa uzyskane zgodnie z obowiązującymi przepisami są wskazane w celu umożliwienia porównania danych pojazdu. Wartości emisji CO2 i zużycia paliwa mogą nie odzwierciedlać faktycznych wartości emisji CO2 i zużycia paliwa, które zależą od wielu czynników związanych – przykładowo, ale nie wyłącznie – ze stylem jazdy, trasą, warunkami pogodowymi i drogowymi, stanem drogi, wykorzystaniem i wyposażeniem pojazdu Wskazana wartość emisji CO2 i zużycie paliwa odnoszą się do wersji pojazdu o najwyższych i najniższych wartościach. Wartości te mogą ulec zmianie wraz z późniejszą konfiguracją w zależności od wybranego wyposażenia i/lub rozmiaru wybranych opon. Podane wartości emisji CO2 i zużycia paliwa nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w wyniku zmian w cyklu produkcyjnym. W każdym przypadku oficjalne wartości emisji CO2 i zużycia paliwa przez pojazd zakupiony przez Klienta zostaną dostarczone wraz z dokumentami towarzyszącymi pojazdowi. W przypadkach, gdy wartość emisji CO2 i zużycia paliwa są istotne dla celów obliczenia podatków i/lub ceł związanych z pojazdem, należy odnieść się do przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach.