Przewiń w dół

NOWA ENERGIA

HYBRYDA NA

TO WIĘCEJ WOLNOŚCI.

NASZYCH ZASADACH.

WSPIERANY NATURĄ.

JEEP® RENEGADE e-HYBRID.
Dowiedz się więcej

RUSZAJ NAPRZÓD W WYŻSZYM CELU.

JEEP® RENEGADE 4XE PLUG-IN HYBRID.
Dowiedz się więcej

OTWARTA DROGA NAPRZÓD.

Liczy się każdy krok we właściwym kierunku, więc warto zacząć w dobrym stylu. Oto Jeep® Renegade: niedoścignione osiągi, niska emisja, optymalna moc i przełomowe technologie. Czas wrzucić kolejny bieg, a Jeep® Renegade pokaże Ci najlepszą drogę.

DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ.

Światła w technologii LED z ekskluzywnym symbolem X, zainspirowanym kształtem kultowych amerykańskich kanistrów, mocne i porywające, są wyznacznikiem prawdziwego twórcy trendów.

ZAWSZE W SWOIM ŻYWIOLE.

Komfort to najwyższy priorytet podczas każdej wielkiej przygody. Wnętrze Jeepa Renegade zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o komforcie, ale również stylu, który zapewnia wysokiej jakości opcjonalna skórzana tapicerka z ozdobnymi przeszyciami.

Skonfiguruj swojego Jeepa® Renegade już teraz.

WEJDŹ

ENERGIA,
KTÓRĄ MOŻESZ USŁYSZEĆ.

System nagłośnienia Kenwood jest zasilany przez 8-kanałowy cyfrowy wzmacniacz o mocy 560 W, zmieniający zwykłą ścieżkę dźwiękową w osobisty koncert. Nowe zestrojenie oferuje wyjątkowo jednorodne i zdefiniowane brzmienie, a 9 głośników Hi-Fi otula pasażerów bogatymi, głębokimi basami, naturalnym głosem i krystalicznie czystymi wysokimi tonami.
9 głośników:
  • 2 - 3,5’’ tweeters on dashboard
  • 2 - 1’’ tweeters on rear doors
  • 4 - 6x9’’ mid woofer speakers on front & rear doors
  • 1 - 6,5’’ bass-reflex Subwoover with HiFi double coil speaker

POŁĄCZENIA DOSTOSOWANE DO CIEBIE.

Możesz skupić się na tym, co musisz zrobić, a jednocześnie nie tracisz łączności z tym, co Cię interesuje. System multimedialny Uconnect™ z nawigacją, wyposażony w wysokiej rozdzielczości kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 8,4”, umożliwia korzystanie z funkcji dotykowych, przesuwania, powiększania oraz może być sterowany komendami głosowi. Ustaw odpowiednią dla siebie temperaturę dzięki zintegrowanej funkcji sterowania automatyczną klimatyzacją dwustrefową, którą możesz regulować bezpośrednio na ekranie dotykowym systemu multimedialnego Jeśli należysz do poszukiwaczy przygód, dzięki aplikacji Jeep® Off-Road Pages możesz mierzyć nachylenie zbocza, przechył boczny, ciśnienie i wysokość nad poziomem morza, a także osiągi pojazdu, zyskując większą pewność siebie podczas pełnych przygód, ekscytujących podróży.

Apple CarPlay™ zapewnia intuicyjny i bezpieczny dostęp do Apple Maps, telefonu, wiadomości oraz Apple Music za pośrednictwem Siri lub ekranu dotykowego Uconnect™.

Android Auto™ zapewnia łatwą łączność za pomocą ekranu dotykowego, przycisków sterujących na kierownicy lub poleceń głosowych oraz dostęp do Google Maps czy YouTube Music.*

*Aby korzystać z funkcji Android Auto za pomocą ekranu samochodowego, konieczne jest posiadanie smartfona z systemem Android w wersji 6.0 lub wyższej i aktywnym pakietem danych komórkowych oraz instalacja aplikacji Android Auto. Google, Android, Android Auto, YouTube Music i inne są znakami towarowymi należącymi do Google LLC. Funkcja Android Auto nie jest dostępna we wszystkich regionach i wersjach językowych. Aby sprawdzić dostępność dla wybranego kraju i języka, wejdź na stronę https://www.android.com/auto/.

WOLNOŚĆ ŁĄCZY.

Gdziekolwiek jesteś, bądź w kontakcie ze swoim Jeepem®, bezpośrednio z samochodu lub z aplikacji mobilnej Jeep®. Rozpocznij swoją podróż w pełnym komforcie i bezpieczeństwie dzięki usługom Uconnect™.
Dowiedz się więcej

ZACHOWAJ
CZUJNOŚĆ W KAŻDYM
MOMENCIE.

W dzisiejszych czasach nie wystarczy oglądać się za siebie. System bezpieczeństwa nowego Jeepa Renegade składa się z ponad 60 elementów, a ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne są czytelne i łatwo zrozumiałe. Asystent Pasa Ruchu LDW+, Inteligentny Asystent Prędkości ISA z Systemem Rozpoznawania Znaków Drogowych TSR należą do standardowego wyposażenia wszystkich wersji. Nowy Jeep® Renegade aktywnie i pasywnie śledzi sytuację na drodze, wykrywa przeszkody i zagrożenia, czyhające na Ciebie i Twoich pasażerów.
Dowiedz się więcej

NATURALNA EWOLUCJA MOCY.

Tworzenie mocy może być proste, ale inteligentne jej wykorzystanie wymaga zupełnie innego rodzaju talentu. Pełna gama wydajnych silników, które zapewniają zwiększoną moc i lepiej reagują na polecenia kierowcy, obejmuje warianty benzynowe, wysokoprężne, hybrydowe oraz hybrydowe typu Plug-in. Układ napędowy 4xe Plug-in Hybrid dostarcza moc od 190 KM do 240 KM, co pozwala cieszyć się niespotykanymi możliwościami i wydajnością. Ofertę Jeepa Renegade uzupełnia całkowicie nowy, hybrydowy układ napędowy e-Hybrid, stanowiący doskonałe rozwiązanie, łączące wygodę, wydajność i doskonałe osiągi. Tradycyjny spalinowy silnik wysokoprężny i benzynowy zaspokajają wszystkie potrzeby związane z podróżowaniem.
1.3 Turbo 4-cylindrowy
190 KM 240 KM
4X4 Low
6 biegów
AT
1.5 Turbo 4-cylindrowy
130 KM
4X2
7 biegów
DCT
1.6 MultiJet II
130 KM
4X2
6 biegów
MT
1.0 Turbo 3-cylindrowy
120 KM
4X2
6 biegów
MT

Zarezerwuj teraz swoją jazdę próbną.

WEJDŹ

NOWY JEEP®RENEGADE UPLAND.

ŚWIAT PEŁEN ENERGII I ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU.

Jeep® Renegade Upland został zaprojektowany z myślą o środowisku naturalnym, aby podkreślić zaangażowanie koncernu Jeep w zrównoważony rozwój poprzez zastosowanie przyjaznych dla środowiska materiałów i procesów. Podejmując właściwe decyzje, zawsze zostaniesz zauważony. Tak samo, jak nie sposób nie zawiesić wzroku na nowym ekskluzywnym lakierze nadwozia Matter Azur, czarnym dachu, brązowych akcentach, stylowej naklejce na masce i czarnych, błyszczących 17-calowych obręczach kół. Ta edycja specjalna dostępna jest z układami napędowymi e-Hybrid i 4xe Plug-in Hybrid o mocy od 130 KM do 240 KM i oferuje wszystkie niezbędne funkcje, aby poruszać się w miejskiej dżungli, nie tracąc przy tym nic z ducha marki Jeep®. We wnętrzu zastosowano materiały pochodzące z recyklingu – od mat podłogowych po tapicerkę – które doskonale współgrają z niepowtarzalnym stylem Jeepa. Tkanina Seaqual wykonana z przetworzonych tworzyw sztucznych wydobytych z oceanu i charakterystyczne kontrastowe przeszycia, a także wszystkie elementy z tworzyw sztucznych w pojeździe pochodzą z recyklingu. Kontakt z naturą ma fundamentalne znaczenie, ale równie ważne jest zachowanie kontaktu ze światem w czasie podróży. System multimedialny Uconnect NAV, z ekranem o przekątnej 8,4” i funkcją integracji ze smartfonem, sprawia, że Twój świat jest zawsze na wyciągnięcie ręki i nigdy nie umknie Ci żaden dźwięk.
Począwszy od mat podłogowych wykonanych z przetworzonego PCV, aż po ekskluzywną tapicerkę z tkaniny Seaqual i winylowe fotele, wnętrze charakteryzuje się szerokim zastosowaniem materiałów pochodzących z recyklingu. Brązowe detale, do produkcji których użyto przyjaznego dla środowiska naturalnego utwardzacza, podsufitka wykonana w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu PET oraz obramowania i inne elementy wykonane z przetworzonych tworzyw sztucznych, cały wygląd i styl wnętrza sprawiają, że czujesz większy kontakt z naturą.

NOWY JEEP® RENEGADE
NIGHT EAGLE
SERIA SPECJALNA.

NOWY JEEP® RENEGADE
NIGHT EAGLE
SERIA SPECJALNA.

MIASTO NA STRAŻY.

Zaprojektowany, aby wyróżniać się na każdej drodze, Jeep® Renegade Night Eagle uosabia tajemnicę i naturę prawdziwej wolności. Od Ciebie zależy, jaki przeżyjesz swoją przygodę. A pomoże Ci w tym nowy układ napędowy z technologią e-Hybrid, łączącą silnik benzynowy 1,5l T4 o mocy 130 KM z 7-biegową skrzynią automatyczną DCT, z którą zintegrowany jest silnik elektryczny. Wygląd nadwozia podkreśla błyszczący czarny kolor na ekskluzywnych 18-calowych obręczach kół, na emblematach Renegade i Jeep®, na lusterkach bocznych oraz na 7-szczelinowym grillu, nadając mu pełen mocy styl. We wnętrze uwagę przyciągają czarne, błyszczące detale oraz wysokiej jakości tapicerka winylowa z czarnymi, kontrastującymi przeszyciami, zapewniając wyrafinowany wygląd i wrażenia, jakie może wzbudzić tylko Renegade.

MUSISZ BYĆ AUTENTYCZNY, BY BYĆ ORYGINALNYM.

Jeepa® Renegade można dostosować do własnych potrzeb. Pełna gama oryginalnych akcesoriów Mopar® oferuje najlepsze rozwiązania, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów. Mopar® i Jeep® wspólnie sprawiają, że każdy samochód jest wyjątkowy i spersonalizowany, oferując wiele różnych akcesoriów, również tych które umożliwiają wygodny i bezpieczny transport Twojego bagażu: bagażniki uniwersalne, boxy dachowe, uchwyty do przewożenia rowerów, nart i innych przedmiotów oraz teleskopowy organizator bagażnika.
Dowiedz się więcej
Wartości emisji CO2 i zużycia paliwa zdefiniowano na podstawie oficjalnych testów przeprowadzonych zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia UE, obowiązującymi w momencie homologacji pojazdu. W szczególności podane wartości określono na podstawie procedury testowania WLTP. Wartości emisji CO2 i zużycia paliwa uzyskane zgodnie z obowiązującymi przepisami są wskazane w celu umożliwienia porównania danych pojazdu. Wartości emisji CO2 i zużycia paliwa mogą nie odzwierciedlać faktycznych wartości emisji CO2 i zużycia paliwa, które zależą od wielu czynników związanych – przykładowo, ale nie wyłącznie – ze stylem jazdy, trasą, warunkami pogodowymi i drogowymi, stanem drogi, wykorzystaniem i wyposażeniem pojazdu. Wskazana wartość emisji CO2 i zużycie paliwa odnoszą się do wersji pojazdu o najwyższych i najniższych wartościach. Wartości te mogą ulec zmianie wraz z późniejszą konfiguracją w zależności od wybranego wyposażenia i/lub rozmiaru wybranych opon. Podane wartości emisji CO2 i zużycia paliwa nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w wyniku zmian w cyklu produkcyjnym. W każdym przypadku oficjalne wartości emisji CO2 i zużycia paliwa przez pojazd zakupiony przez Klienta zostaną dostarczone wraz z dokumentami towarzyszącymi pojazdowi. W przypadkach, gdy wartość emisji CO2 i zużycia paliwa są istotne dla celów obliczenia podatków i/lub ceł związanych z pojazdem, należy odnieść się do przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach.