avenger
avenger
Zupełnie nowy Jeep® Avenger został stworzony, by sprostać wyzwaniom, które stawiają przed nami współczesne czasy. Zaprojektowano go z myślą, by idealnie wpasował się w aktywny i wielowymiarowy styl życia. Dysponując wszechstronnymi możliwościami i silną osobowością, zdoła dojechać wszędzie tam, gdzie tego oczekujesz, pozostawiając Tobie wybór drogi, którą chciałbyś tam dotrzeć.

ESENCJA STYLU,
KTÓRA ROBI
WRAŻENIE.

avenger

WSZYSTKO, CO POWINIENEŚ MIEĆ, BY STAWIĆ CZOŁA NOWEMU DNIU.

avenger

KULTOWE LINIE,
NARODZINY LEGENDY.

Czerpiąc inspirację z kultowej stylistyki marki Jeep®, stworzono nowoczesnego i dynamicznego Jeepa Avenger, o doskonałych kompaktowych wymiarach jak przystało na SUV-a XXI wieku. Pozostając wiernym DNA Jeepa, nadano cel każdemu elementowi. Przyciągająca wzrok stylistyka Avengera charakteryzuje się odważnymi liniami z trapezoidalnymi nadkolami, co sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie. Dysponując wiodącym w swojej klasie prześwitem, który przekłada się na wyższą pozycję za kierownicą, z łatwością ujarzmisz drogę i pokonasz znajdujące się na niej przeszkody.

7-Szczelinowy grill.

Wystarczy jedno spojrzenie, by bez zawahania stwierdzić, że to prawdziwy Jeep. Przedni 7-szczelinowy grill o zagiętym profilu jest ukłonem w stronę dziedzictwa marki, które zdefiniowane na nowo doskonale wpisuje się w kanon naszych czasów.

Reflektory.

Dwupoziomowe reflektory, to nowoczesna interpretacja stylu legendarnego Jeepa Cherokee XJ z lat 80-tych. Zostały one zaprojektowane tak, by pozostawały nieco cofnięte w stosunku do linii przedniego zderzaka i nie wystawały poza obrys nadwozia, dzięki czemu są zabezpieczone przed możliwymi uszkodzeniami i nabierają dynamicznego i niepowtarzalnego wyglądu.

avenger

CHROŃ
SWÓJ STYL.

Ciesz się funkcjonalną, stylową, wbudowaną ochroną 360°, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze na naprawy w warsztacie. Dynamiczny, dolny, czarny pakiet ochronny nadwozia, który otacza cały pojazd, plus srebrna, przednia osłona podwozia, zostały wykonane z powlekanego tworzywa sztucznego, zaprojektowanego w celu ochrony obszarów najbardziej narażonych na drobne uderzenia lub zarysowania. Oznacza to, że nawet jeśli zostanie on porysowany lub lekko uderzony, jego kolor pozostanie bez zmian i nadal będzie się świetnie prezentować.

avenger

EKSCYTUJĄCY STYL,
BEZKOMPROMISOWA PRZESTRZEŃ.

Niezrównany pod względem funkcjonalności, zupełnie nowy Jeep Avenger pomieści wszystkie Twoje pasje. Począwszy od rzeczy niezbędnych do wykonywania rutynowych, codziennych obowiązków, a skończywszy na wyprawie w poszukiwaniu przygody. W nowym Jeepie Avenger znajdzie się miejsce na cały Twój ekwipunek, który chcesz zabrać i przewieźć w sposób uporządkowany, mając go zawsze pod ręką.

Pomyśl o wszystkich tych rzeczach, które chciałbyś zabrać ze sobą do samolotu w podręcznym bagażu. W samej przedniej części kabiny znajdują się inteligentne schowki o łącznej pojemności 34 l, w różnych rozmiarach i kształtach, które mają taką samą objętość jak mały bagaż podręczny.

Oznacza to, że z łatwością tam zmieścisz iPady, torebki, czasopisma, książki, buty, butelki z wodą, kosmetyczkę, kubki do kawy i wiele więcej. Mógłbyś to miejsce nazwać, prawdziwym domem na kołach.

avenger avenger avenger avenger avenger avenger avenger avenger
avenger avenger avenger avenger avenger avenger

WYDOBYĆ TO
CO NAJLEPSZE.

Bez wątpienia kompaktowy, ale z całą niezbędną przestrzenią, której możesz potrzebować i to większą nawet niż ta, której się spodziewasz. Dzięki bezdotykowo otwieranej klapie bagażnika, uzyskujesz łatwy dostęp do 355 l przestrzeni bagażowej. Regulowana, dwustronna podłoga bagażnika z jednej strony pokryta jest wykładziną, a z drugiej ochronnym materiałem odpornym na zadrapania, który jest łatwy do czyszczenia. Teraz możesz włożyć do bagażnika naprawdę wszystko to, na czym Ci zależy. Ponadto, ułatwiony i szeroki dostęp do nisko położonego progu załadunkowego sprawia, że wkładanie i wyjmowanie sprzętu i toreb jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

ESENCJA
PŁYNNOŚCI.

avenger

UDOSKONAL SWÓJ STYL JAZDY.

W KONTAKCIE
Z BAZĄ.

Dwa w pełni cyfrowe ekrany o wysokiej rozdzielczości i o łącznej przekątnej 20,5-cala, obejmują duży zestaw wskaźników oraz ekran multimedialny. Kierowca może skonfigurować prezentowane informacje tak, by zobaczyć te, które są dla niego najważniejsze, jak choćby dane o stanie naładowania akumulatora, czy aktualny zasięg pojazdu. Zostaną one wyświetlone w czasie rzeczywistym na w pełni cyfrowym 10,25-calowym ekranie TFT.

Szeroki ekran multimedialny Uconnect™ o przekątnej 10,25-cala został umieszczony na desce rozdzielczej w taki sposób, aby był dobrze widoczny dla każdej z osób podróżujących w pojeździe. Wyposażono go w najnowsze i najbardziej intuicyjne technologie, takie jak bezprzewodowa kompatybilność z aplikacjami Android Auto™ i Apple CarPlay, które zapewniają łatwe połączenie z Twoim światem.

avenger
avenger

MOC W ZASIĘGU
TWOJEJ DŁONI.

Nowy Jeep® Avenger jest oddalony tylko o dotknięcie ekranu lub polecenie głosowe dzięki aplikacji mobilnej Jeep® lub integracji z domowym asystentem Amazon Alexa. Za pomocą smartfona sprawdzaj, planuj i płać za ładowanie samochodu, zamykaj i odblokowuj drzwi i wiele więcej.

avenger avenger avenger avenger avenger avenger avenger avenger avenger

TWOJE SAMOPOCZUCIE
JEST WAŻNE.

Niezależnie od tego, czy jesteś w dobrym czy złym nastroju, znajdź kolor oświetlenia kabiny, który pasuje do Twojego samopoczucia, a jeśli tego zechcesz, to zmień go na inny kiedy przyjdzie Ci na to ochota. Oprócz korzystnego wpływu na stan psychiczny, oświetlenie Ambientowe zmniejsza zmęczenie oczu podczas nocnej jazdy. Wybierz jeden spośród ośmiu różnych kolorów i obserwuj jak wnętrze pojazdu za każdym razem nabiera nowego wyglądu.

BIAŁY
CZERWONY
ŻÓŁTY
ZIELONY
JASNO ZIELONY
JASNO NIEBIESKI
NIEBIESKI
RÓŻOWY
avenger

TWÓJ DRUGI PILOT,
BY WSZYSTKO BYŁO POD KONTROLĄ.

W pełni przygotowany do stawienia czoła miejskiej dżungli i gotowy, by sprawić Ci przyjemność z nowych doświadczeń z jazdy. Dzięki aktywnym systemom bezpieczeństwa nowy Jeep® Avenger, dysponuje drugim poziomem autonomii jazdy. Zawsze masz u swojego boku drugiego pilota, który czuwa, by samochód pozostawał w osi pasa ruchu, dostosowywał prędkość do obowiązujących ograniczeń, zachowywał bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu, a w przypadku niebezpiecznej sytuacji, automatycznie zatrzymał pojazd.

Ponadto czujniki parkowania 360° i kamera cofania z widokiem z drona sprawią, że nawet najtrudniejsze manewry staną się łatwe. Wszystko po to, by uniknąć przykrych niespodzianek.

WIEDZĄC KIEDY WKROCZYĆ.

WIEDZĄC KIEDY
WKROCZYĆ.

avenger AUTONOMICZNA JAZDA POZIOM 2
avenger ASYSTENT JAZDY W KORKU
avenger MONITOROWANIE ZMĘCZENIA KIEROWCY
avenger ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH
 • Avenger

  MONITOROWANIE MARTWYCH STREF

 • Avenger

  AUTOMATYCZNE HAMOWANIE AWARYJNE

 • Avenger

  KAMERA TYLNA 180°

 • Avenger

  ASYSTENT PASA RUCHU

avenger

SKONCENTROWANA WIEDZA.

POZWÓL PROWADZIŚ SIĘ DUCHOWI JEEPA.

PRZYGOTOWANY
NA PRZYGODY.

Możliwości terenowe.

Nieprzemijające dziedzictwo, które pozostaje wierne DNA marki Jeep®. Ciesz się wiodącymi w swojej klasie wartościami kąta natarcia, zejścia oraz rampowego. Dzięki tym parametrom łatwo pokonasz przeszkody, które napotkasz w mieście i na bezdrożach. Jeep® Avenger został zaprojektowany, aby rzucić wyzwanie nowemu dniu i ruszyć w drogę, niezależnie od tego, czy będzie to skała lub strome wzniesienie na Twoim szlaku, próg zwalniający, czy pochyły wyjazd z garażu.

Prześwit.

Korzystaj z naszego bogatego doświadczenie, które zdobyliśmy w dziedzinie konstruowania samochodów SUV i które wykorzystaliśmy przy tworzeniu tego kompaktowego i wszechstronnego modelu. Ciesz się wiodącym w tej klasie pojazdów prześwitem. Dzięki niemu uzyskasz wyższą pozycję za kierownicą, zapewniającą lepszy widok na drogę i ułatwiającą pokonywanie wszelkich przeszkód, które mogą pojawić się na Twoim szlaku.

Asystent zjazdu ze wzniesienia.

Zachowaj bezpieczeństwo podczas stromych zjazdów nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, tak w terenie, jak i na drodze. System kontroli zjazdu automatycznie utrzymuje wstępnie ustawioną prędkość, zmniejszając potencjalny poślizg kół, bez konieczności interwencji ze strony kierowcy.

avenger
20° 200mm 20° 32° KĄT NAJAZDU / RAMPOWY / ZEJŚCIA / PRZEŚWIT
avenger

Z PEŁNĄ KONTROLĄ NA DRODZE.

Selec-Terrain®.

Utrzymanie kontroli nad pojazdem, polega na dokonaniu właściwego wyboru w odpowiednim momencie. Jeep® Avenger został standardowo wyposażony w system zarządzania trakcją Select-Terrain®, który zapewnia bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach atmosferycznych i umożliwia wybranie jednego z sześciu trybów jazdy. Każdy tryb charakteryzuje się innymi parametrami trakcji w zależności od terenu, do którego został skalibrowany. Pozwoli Ci to zapewnić bezpieczeństwo i przyczepność na każdej nawierzchni i w każdych warunkach: od mokrej drogi po śnieg, od błota po piasek.

avenger

ESENCJA
WOLOŚCI.

DOŚWIADCZ NOWEGO RODZAJU NAPĘDU.

ESENCJA
WOLOŚCI.

DOŚWIADCZ NOWEGO RODZAJU NAPĘDU.

avenger

JUŻ CZAS, BY CIESZYĆ
SIĘ PODRÓŻĄ.

Nadeszła nowa era zeroemisyjnej wolności, która pozwala Ci jechać gdzie chcesz i robić co tylko zechcesz w 100% elektrycznym Jeepie Avenger. 156 KM mocy całkowitej wolności i nowych możliwości. Avenger został stworzony do tego w czym Jeep czuje się najlepiej, czyli do stawianiu czoła wyzwaniom nowego dnia i dostarczaniu niezwykłej radości z jazdy, dzięki natychmiast dostępnemu momentowi obrotowemu i naprawdę cichej jeździe. Teraz możesz zapuścić się bez żadnych ograniczeń do ścisłego centrum miasta, lub cieszyć się wolnością otwartej przestrzeni tak, jak potrafi to zapewnić tylko Jeep®.

avenger
avenger

MNIEJ ZMARTWIEŃ,
WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI Z JAZDY.

Na podstawie średnich statystyk jazd* wynika, że akumulator Jeepa Avengera wymaga pełnego naładowania tylko dwa razy w miesiącu. Dzięki różnym opcjom ładowania, czy to w domu za pomocą łatwej w użyciu ładowarki Wallbox, czy w trakcie dłuższej podróży, nigdy nie będziesz musiał się niepokoić, szczególnie dzięki możliwości szybkiego ładowania prądem stałym 100 kW, które umożliwia naładowanie akumulatora w 80% w zaledwie 34 minuty. Dzięki akumulatorowi o pojemności 54 kWh ciesz się zasięgiem do 400 km, który gwarantuje pełną swobodę dotarcia tam gdzie chcesz i kiedy chcesz.

*około 10 000 km rocznie.

avenger

RELAKS I ŁADOWANIE.

Podobnie jak Ty, nowy Jeep® Avenger potrzebuje tylko krótkiej chwili przerwy, by naładować swój akumulator. Zaledwie 3 minuty szybkiego ładowania prądem stałym o mocy 100 kW, zapewnią już energię niezbędną do przejechania 30 km. Jest to wystarczające do załatwienia większości zwykłych, codziennych spraw. Dzięki aplikacji Jeep®, możesz łatwo znaleźć najbliższą stację ładowania. Czas poświęcony na wypicie kawy, zjedzenie przekąski czy rozmowę z bliskimi przez telefon, dostarczy Ci zastrzyku nowej energii na resztę dnia.

 • Avenger

  GRANITE Z DACHEM VOLCANO

 • Avenger

  SUN Z DACHEM VOLCANO

 • Avenger

  VOLCANO

Zamieszczone zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Samochód nie jest jeszcze dostępny, jego wprowadzenie do sprzedaży Europie przewidywane jest na koniec 2022 roku.

Zużycie energii elektrycznej i zasięg na napędzie elektrycznym modelu Jeep® Avenger BEV Launch Edition (kWh/100 km): 15,9; maksymalny zasięg (km): 392-390. Wartości zostały zmierzone przez producenta w testach przedhomologacyjnych, zgodnie z procedurą WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832) ) i mogą one ulec zmianie w trakcie procesu homologacji końcowej.